Küünetehnik/jumestaja Brita

Küünetehnik Brita on paigaldanid ja hooldanud geelküüsi alates aastast 2017. Samuti on võimalik tema juures hooldada küüsi nii geellakkide kui ka akrüülgeelidega. Uudsete disainilahenduste ja tehnikate valiku suurendamiseks meeldib talle enda oskusi erinevate koolitustega regulaarselt täiendada. Kuivõrd hoolitsetud küüntel on tähtis osa naise välimusest, peab Brita kõige olulisemaks tehtud töö kvaliteeti. Igale kliendile läheneb ta individuaalselt ning arvestab alati ka kliendi enda soovidega. Brita on väga hea käega ja tänu sellele otsustas ta paar aastat tagasi õppida lisaks ka jumestaja ameti. Lisaks küüntele, saavad naised lasta end mõne tähtsa sündmuse jaoks valmis sättida. 

Küünetehnik Egle

Küünetehnik Egle on rõõmsameelne küünetehnik, kellel on kogemust juba aastast 2013. Eglele meeldib luua küüntele silmapaistvaid ja huvitavaid disaine, mis teevad klientide tuju heaks. Lisaks on Egle oma tööaegade suhtes võimalusel paindlik, seega tema käest võib ka õhtuseid ja nädalavahetuste aegasid küsida.

Meie tiim

Küünetehnik/koolitaja Triinu

Küünetehnik Triinu tegeleb kunstküünte paigaldamise ja hooldamisega aastast 2008. Tema juures saab hooldada nii geel-, akrüülgeel, kui ka akrüülküüsi, mida võib lasta kaunistada erinevate unikaalsete disainidega. Samuti võib tema juures kohendada enda geellakki ning lasta endale puuriga kuivmaniküüri teha, mille käigus eemaldatakse kätelt kogu surnud nahk. Triinu on ka ametlik Mosaic koolitaja aastast 2014. Ta õpetab nii algajatele kui ka edasijõudnud küüntetehnikutele erinevaid disaini tehnikaid ja küünekuju modelleerimist. Triinu on võitnud nii aastal 2018 kui ka 2019 Estonian Gloubal Nail Cup võistlustel Master klassis French Manicure geeliga mõlemal korral 2.kohad. Triinu peab oma töös väga oluliseks, et klient saaks minimaalse ajakuluga maksimaalse tulemuse nii püsivuses kui ka töö puhtuses ja disainis. 

Küünetehnik Käthlin

Käthlin alustas küünetehniku karjääriga aastal 2021. Käthlin üllatab oma kliente alati silmapaistvate küünedisainidega. Talle väga meeldib ta töö ning tema jaoks on oluline, et kliendid lahkuksid rahulolevatena ja tuleksid tema juurde tagasi!

Küünetehnik/pediküürija Karmen

Küünetehnik Karmen on küll alles noorküünetehnik, kuid väga enthusiastlik. Lisaks kunstküüntele, pakub ta ka pediküüri teenust. Karmen on oma tööaegadega samuti väga paindlik ja üritab oma klientidele alati vastu tulla. Kuna Karmenil on pisut vähem töökogemust, sobivad tema teenused just neile, kes soovivad ennast natuke soodsamalt ilusaks saada!

Ripsmetehnik Kristina

Ripsmetehnik Kristina tegeleb ripsmetega alates 2010 aastast, mil ta läbis klassikaliste ripsmete koolituse. Vahepeal tegi Kristina töösse mõne aastase pausi ja aastal 2017 võttis asja uuesti tõsiselt käsile. 2017 õppis Kristina juurde volüümripsmete paigaldamise ning just megavolüümide paigaldamine on tema üks lemmik tegevusi. Enda töösse suhtub Kristina suure entusiasmi ja korrektsusega!

© 2023 Glamour Design OÜ. All Rights Reserved